Онлайн-захід "Осінні канікули з Політехом: Нові вікторини в Kahoot!"

26 жовт. 2023
З 23 по 27 жовтня триває онлайн-захід "Осінні канікули з Політехом: Нові вікторини в Kahoot!". Щогодини на школярів чекає нова тема, пропонується багато нових пізнавальних вікторин: від енергетики та блокчейну до менеджменту та лінгвістики. Сьогодні учні 10-11 класів нашого ліцею взяли участь у вікторинах та дізналися багато цікавого на такі теми: "Перспективна електромеханіка: погляд у майбутнє", "Будь у тренді, вивчай автоматизацію", "Гідростатичний парадокс і до чого тут коні?", "Суспільство і управління: просто про складне", "Business-travel", "Як вчені зробили наш світ керованим", "Як отримати електроенергію? Виклики сьогодення." Канікули з Політехом – це завжди весело, нестандартно і пізнавально!