27 жовт. 2023
27 жовтня в Україні відзначається День української писемності та мови. Свято приурочене пам’яті про святого Нестора. Державне свято було започатковано 1997 року Указом Президента «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства». Традиційно у День української писемності та мови учні та вчителі нашого ліцею взяли участь у написанні радіодиктанту. Радіодиктант національної єдності вважається найбільшим україномовним флешмобом, який об’єднує українців і знавців української мови по всьому світу. Авторкою радіодиктанту-2023 «Дороги України» стала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко, текст радіодиктанту прочитав актор театру та кіно Олексій Гнатковський, який зіграв Івана Довбуша у фільмі «Довбуш».