Круглий стіл "Профілактика суїцидальної поведінки у неповлітніх"

1 лист. 2023
31 жовтня 2023 року в онлайн режимі на платформі Zoom відбувся круглий стіл для керівників, заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педлагогів закладів загальної середньої освіти за темою "Профілактика суїцидальної поведінки у неповлітніх" за участю Донець В.П., майора поліції, інспектора сектору ювенальної превенції Харківського районного управління поліції № 1 ГУНП ХО, Вєдяєвої О.В., начальника Управління освіти адміністрації Київського району. Страшні реалії повномаштабної війни вплинули на кожного з нас. І якщо дорослі мають сформовані захисні механізми, то для дітей втрата почуття безпеки, стабільності, впевненості у завтрашньому дні стають причиною сильного стресу, тривале перебування в якому може призвести до трагічних наслідків. Учасники круглого столу обговорили проблему спроб самогубств серед неповнолітніх, підняли питання проведення профілактичної роботи з учасниками освітнього процесу з попередження самоушкоджуючої поведінки серед школярів, отримали рекомендації щодо психологічної підтримки дітей у кризових ситуаціях.

31 жовтня 2023 року на виконання листа Департаменту освіти Харківської міської ради №01-22/2473/1-23 від 11.10.2023 в онлайн режимі на платформі Zoom відбувся круглий стіл для керівників, заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педлагогів закладів загальної середньої освіти за темою "Профілактика суїцидальної поведінки у неповлітніх" за участю Донець В.П., майора поліції, інспектора сектору ювенальної превенції Харківського районного управління поліції № 1 ГУНП ХО, Вєдяєвої О.В., начальника Управління освіти адміністрації Київського району.