Онлайн-тренінг "Як підтримати колег, що втратили рідних на війні. Як підтримати дітей, які втратили одного з батьків чи сиблінга"

3 лист. 2023
02 листопада 2023 року для освітян за сприяння МОНУ відбувся заключний четвертий з циклу тренінгів онлайн-тренінг "Як підтримати колег, що втратили рідних на війні. Як підтримати дітей, які втратили одного з батьків чи сиблінга", який проводили фахівці ГО "Дівчата", в якому взяли участь практичний психолог, соціальний педагог, учителі закладу освіти. Учасники розширили свої знання щодо стадій переживання горя та втрати, щодо дій, які допоможуть підтримати людину, яка зазнала втрату близьких, надати їй психологічну підтримку та повернути її до життя.

02 листопада 2023 року для освітян за сприяння МОНУ відбувся заключний четвертий з циклу тренінгів онлайн-тренінг "Як підтримати колег, що втратили рідних на війні. Як підтримати дітей, які втратили одного з батьків чи сиблінга", який проводили фахівці ГО "Дівчата", в якому взяли участь 307 педагогічних працівників закладів освіти Київського району: практичні психологи, соціальні педагоги, учителі.