Підсумки районної онлайн-виставки «Яким я бачу символ Дня захисників і захисниць України»

6 лист. 2023
Підбито підсумки районної онлайн-виставки «Яким я бачу символ Дня захисників і захисниць України». Серед 317 робіт, представлених на виставку, важко було обрати десять переможців: дуже багато талановитих художників! Символи, створені юними художниками, дуже відрізняються, але всі вражають своєю оригінальністю, яскравими барвами та творчими задумами. Складається враження, що картини перегукуються між собою, кожна робота - це частинка пазлу, без якої СИМВОЛ Дня захисників і захисниць України не буде повним. Вітаємо Майбороду Аріну, ученицю 4-Б класу закладу освіти, робота якої ввійшла в десятку найкращих робіт району. Бажаємо успіхів і творчого натхнення!

Вітаємо авторів кращих робіт:

1. Заблоцьку Анастасію, ученицю 10-А класу ХЛМ № 133

2. Квасільчук Маргариту, ученицю 10-А класу ХАХЛ

3. Заворотню Аліну, ученицю 11-А класу ХАХЛ

4. Трубчанову Анну, ученицю 11-А класу ХАХЛ

5. Майбороду Аріну, ученицю 4-Б класу ХЛ № 55

6. Карязова Руслана, учня 6-А класу ХГ № 165

7. Литвиченка Івана, учня 7-А класу ХГ № 52

8. Мазнєву Вікторію, ученицю 11-А класу ХАХЛ

9. Буличову Мілану, ученицю 10-А класу ХЛМ № 133

10. Безпалого Артема, учня 6-А класу ХЛ № 100

Бойові дії в Україні породили цілий культ чотирилапих побратимів в українському війську. Багато робіт учасників виставки також було присвячено темі бойових котиків. Оргкомітетом виставки було вирішено запровадити спеціальну номінацію «Бойові котики як символ Дня захисників і захисниць України». Переможцями у цій номінації визначено роботи Петрук Єлизавети, учениці 6-А класу ХЛ №166 «Вертикаль», Тимботи Єлизавети, учениці 3-А класу ХЛ № 107.

Вітаємо юних митців!