Участь у конкурсі дитячих робіт «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»

7 лист. 2023
З 5 жовтня 2023 року по 31 жовтня 2023 року в онлайн-режимі було проведено конкурс дитячих робіт «Вірю в майбутнє твоє, Україно!», в якому взяли участь заклади загальної середньої освіти району. Районний конкурс проводився у 2-х номінаціях: - ілюстрація до літературної притчі М.Чумарної "Дзвіночки" (учні 3-4-х класів); - конкурс авторських віршів "Я-ураїнець!" (учні 5-8-х класів). Учасники в номінації "Ілюстрація до літературної притчі М.Чумарної "Дзвіночки" розміщували фотографії малюнків на інтерактивній дошці Padlet. Майборода Аріна, учениця 4-Б класу, взяла участь у конкурсі. Робота була розміщена на інтерактивній дошці Padlet.

Районний конкурс проводився у 2-х номінаціях:
- ілюстрація до літературної притчі М.Чумарної "Дзвіночки" (учні 3-4-х класів);
- конкурс авторських віршів "Я-ураїнець!" (учні 5-8-х класів).
Учасники в номінації "Ілюстрація до літературної притчі М.Чумарної "Дзвіночки" розміщували фотографії малюнків на інтерактивній дошці Padlet за посиланням. Майборода Аріна, учениця 4-Б класу, взяла участь у конкурсі.