Онлайн-зустріч учнів 8-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції»

8 лист. 2023
08 листопада відбулася онлайн-зустріч учнів 8-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Інспектор патрульної поліції Ченський Дмитро Геннадійович провів з учнями бесіди щодо вибухонебезпечних предметів, мінної безпеки (як себе поводити при знаходженні невідомого предмета, на скільки метрів треба відійти від небезпечного предмета тощо). Учні пригадали телефони екстренних служб. У зв'язку з вторгнення рф дітям ще раз нагадали правила поведінки при повітряній тривозі (укриття, правила "двох стін" тощо). Інспектор поліції ще раз нагадав правила дорожнього руху, світловідбиваючі стрічки тощо. Заняття було проведено в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.

Заняття було проведено в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.