День відкритих дверей Харківського університету внутрішніх справ

8 лист. 2023
08 листопада 2023 року учні 9-11-х класів ліцею взяли участь у профорієнтаційній онлайн-зустрічі з представниками Харкіського університету внутрішніх справ на тему: «Особливості вступу та навчання у 2024 році». Під час зустрічі учні дізналися: загальні відомості про ХНУВС, його навчальні бази; перелік факультетів та спеціальностей, за якими готують фахівців з вищою освітою; строки навчання, працевлаштування випускників; умови, терміни та порядок подачі заяв для реєстрації кандидатів на навчання за державним замовленням (бюджет, курсант); умови та порядок вступу на платне навчання (контракт, студент). Майбутні абітурієнти отримали корисну для себе інформацію щодо вступу до Харкіського університету внутрішніх справ.

- загальні відомості про ХНУВС, його навчальні бази;
- перелік факультетів та спеціальностей, за якими готують фахівців з вищою освітою;
- строки навчання, працевлаштування випускників;
- умови, терміни та порядок подачі заяв для реєстрації кандидатів на навчання за державним замовленням (бюджет, курсант);
- умови та порядок вступу на платне навчання (контракт, студент).