Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку

10 лист. 2023
Свято Всесвітній день науки щорічно відзначають 10 листопада. Заклад освіти докладає багато зусиль, щоб зацікавити дітей, замотивувати обдарованих учнів ліцею № 55 займатися наукою. Наші учні беруть участь у міських заходах «День науки», «Ніч музеїв», майстер-класах, конференціях, що проводяться закладами вищої освіти. Більше 15 років на базі ліцею діє наукове товариство «Світоч». У практичній роботі, у конкретних досягненнях учителів та учнів, при створенні цілісної системи формування творчої особистості вчителя й учня ліцей досягнув певних результатів. За три останні роки призерами всеукраїнського конкурсу стали Мелешко Анастасія (секція «Археологія»), Дудко Леонід (секція «Кримськотатарська гуманітаристика»), Кудрявцев Дмитро (секція «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології»), Мічурін Ігор (секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»). Діти та педагоги зазначають, що наукова робота дозволяє розвиватися, самовдосконалюватися, розкривати свої творчі потенціали тощо. Щиро вітаємо зі святом усіх науковців, викладачів, майбутніх учених – нашу обдаровану молодь! Бажаємо творчих звершень та сміливості змінювати цей світ на краще!

10 листопада 2023 року в усьому світі відзначають День науки в ім'я миру та розвитку.

Ми докладає багато зусиль, щоб зацікавити дітей, замотивувати обдарованих учнів ліцею № 55 займатися наукою. Наші учні беруть участь у міських заходах «День науки», «Ніч музеїв», майстер-класах, конференціях, що проводяться закладами вищої освіти.  Більше 15 років на базі ліцею діє наукове товариство «Світоч». Учні, які входять до складу цього об’єднання, прагнуть до більш глибокого пізнання досягнень у різних галузях науки, культури, до розвитку творчого мислення, інтелектуальної ініціативи, самостійності, аналітичного підходу до особистої діяльності, удосконалення вмінь і навичок науково-дослідницької роботи. У практичній роботі, у конкретних досягненнях учителів та учнів, при створенні цілісної системи формування творчої особистості вчителя й учня ліцей досягнув певних результатів. За три останні роки призерами всеукраїнського конкурсу стали Мелешко Анастасія (секція «Археологія»), Дудко Леонід (секція «Кримськотатарська гуманітаристика»), Кудрявцев Дмитро (секція «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології»), Мічурін Ігор (секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»). Діти та педагоги зазначають, що наукова робота дозволяє розвиватися, самовдосконалюватися, розкривати свої творчі потенціали тощо.