Засідання РМО учителів математики, біології та трудового навчання

10 лист. 2023
08 та 09 листопада відбулись засідання районних методичних об'єднань учителів математики, біології та трудового навчання, на яких розглядалось питання "Особливості організації та проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України". Під час засідань педагоги поділились досвідом щодо організації дистанційного навчання в умовах сьогодення та обговорили шляхи підвищення якості роботи з обдарованими учнями.

08 та 09 листопада відбулись засідання районних методичних об'єднань учителів математики, біології та трудового навчання, на яких розглядалось питання "Особливості організації та проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України". Під час засідань педагоги поділились досвідом щодо організації дистанційного навчання в умовах сьогодення та обговорили шляхи підвищення якості роботи з обдарованими учнями.