Профілактична бесіда з учнями 8-9-х класів служби ДСНС Харкова за темою "Єдиний урок з основ безпеки".

14 лист. 2023
Сьогодні 14 листопада 2023 року було проведено профілактичне заняття з учнями 8-9-х класів представником служби ВЗНС по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України в Харківській області за темою "Єдиний урок з основ безпеки". Під час зустрічі були продемонстровані вибухонебезпечні предмети (урагани, гради, смерчі тощо), розглянуті питання мінної безпеки, дії під час повітряної тривоги тощо. Учні мали змогу побачити небезпечні предмети, дізналися, як діяти під час знаходження невідомого предмета.