Круглий стіл «Порушення прав дітей: експлуатація та торгівля»

20 лист. 2023
17 листопада 2023 року для соціальних педогогів закладів загальної середньої освіти Київського району методистом центру освітніх технологій Управління освіти Власенко Ю.О. та соціальним педагогом ХЛ № 4 Новицькою А.О., було організовано круглий стіл на тему «Порушення прав дітей: експлуатація та торгівля», з метою підвищення рівня обізнаності соціальних педагогів щодо нормативно-правових аспектів даного питання, детального ознайомлення з Державною соціальною цільовою програмою протидії торгівлі людьми на період до 2025 року. Соціальні педагоги розширили свої знання щодо актуальних методів роботи з питань профілактики порушення прав дітей, експлуатації та торгівлі.