День відкритих дверей НТУ «ХПІ»

27 лист. 2023
26 листопада відбувся День відкритих дверей ХПІ у форматі "Відеочат Telegram", де учні 9-11 класів мали можливість дізнатися про всі переваги та можливості НТУ «ХПІ», а також поставити питання про тонкощі підготовки до вступної кампанії 2024 року. У рамках дня відкритих дверей було представлено: – презентація університету від ректора Євгена СОКОЛА; – найсвіжіша інформація про НМТ від Директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра СИДОРЕНКА; – інтерактивне знайомство вступників з напрямами підготовки НТУ "ХПІ" в ігровому Kahoot-форматі.

26 листопада відбувся День відкритих дверей ХПІ  у форматі "Відеочат Telegram", де учні 9-11 класів мали можливість дізнатися про всі переваги та можливості НТУ «ХПІ», а також поставити питання про тонкощі підготовки до вступної кампанії 2024 року.
У рамках дня відкритих дверей було представлено:

– презентація університету від ректора Євгена СОКОЛА;