Учні ліцею стали переможцями ІІ (районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

29 лист. 2023
Вітаємо перших переможців ІІ (районного) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: це олімпіада з української мови та літератури, де ІІІ місце посіла Яндола Евеліна, учениця 10-Б класу, та ІІ місце - Логачова Анастасія, учениця 11-Б класу. Бажаємо дівчатам та вчителям української мови та літератури, які підготували призерів - Смірновій Ларисі Володимирівні та Надуєвій Наталі Леонідівні - подальших успіхів та творчої наснаги!