Двом учням ліцею призначено стипендію Харківського міського голови «Обдарованість»

1 груд. 2023
Згідно з протоколом експертної комісії з призначення стипендій при Департаменті освіти Харківської міської ради від 27.11.2023 № 2 учням та випускникам закладів освіти м. Харкова з 01 вересня 2023 року призначено стипендію Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді. Стипендіатами від ліцею стали Песчанський Єгор, учень 7-В класу, який отримав нагороду за досягнення у сфері культури та Мелешко Анастасія, учениця 11-А класу, за досягнення в навчальній та науково-дослідницькій діяльності. Пишаємося нашими учнями та бажаємо їм подальших успіхів на нагород!

Згідно з протоколом експертної комісії з призначення стипендій при Департаменті освіти Харківської міської ради від 27.11.2023 № 2 учням та випускникам закладів освіти м. Харкова з 01 вересня 2023 року призначено стипендію Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді. Стипендіатами від ліцею стали Песчанський Єгор, учень 7-В класу, який отримав нагороду за досягнення у сфері культури та Мелешко Анастасія, учениця 11-А класу, за досягнення в навчальній та науково-дослідницькій діяльності. Пишаємося нашими учнями та бажаємо їм подальших успіхів на нагород!