Учні ліцею стали переможцями II (районного) етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

4 груд. 2023
23 листопада 2023 року було проведено II (районний) етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в дистанційному режимі. У II (районному) етапі конкурсу взяли участь 136 учнів із 24 закладів загальної середньої освіти Київського району. Призерами конкурсу стали Кудінова Аліна, учениця 5-Б класу, яка посіла ІІІ місце, Песчанський Єгор, учень 7-В класу, - І місце, Яндола Евеліна, учениця 10-Б класу, - ІІ місце, та Михайлюк Діана, учениця 11-Б класу, - ІІІ місце. Вітаємо наших учнів та вчителів української мови та літератури, які підготували призерів – Єрмолаєву Галину Станіславівну, Надточій Ірину Володмирівну, Смірнову Ларису Володимирівну та Надуєву Наталю Леонідівну! На Песчанського Єгора, неодноразового переможця цього конкурсу, тепер чекає участь в обласному етапі, тож бажаємо йому нових звершень, наснаги та натхнення, креативності та жаги до пізнання!

Мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка започатковано Указом Президента України від 30 вересня 2010 року. За час свого існування Конкурс набув популярності не тільки в Україні, а й в усьому світі. Цей факт підтверджує щорічне збільшення кількості учасників конкурсу.