Про проведення акції “Подаруй частинку тепла захисникам”

5 груд. 2023
Щиро вдячні всім учасникам освітнього процесу, які активно долучаються до волонтерської допомоги й освітніх акцій Департаменту освіти. У грудні Департамент освіти запрошує охочих школярів, батьків та педагогів стати учасниками акції “Подаруй частинку тепла захисникам”, щоб потурбуватись про воїнів, які боронять наше сьогодення, ризикуючи власним здоров’ям та життям; щоб подякувати героям сучасності, мотивувати та нагадати нашим захисникам та захисницям, як сильно в них вірять не лише дорослі представники освітнього фронту, а й малеча та юне покоління – майбутнє України. З 01.12.2023 по 24.12.2023 року проходить акція “Подаруй частинку тепла захисникам”. Пропонуємо учасникам виготовити разом із дорослими окопні свічки або обереги / листівки для героїв у вигляді рукавичок та шкарпеток, зв’язати теплі речі (шкарпетки, шапки, балаклави) або обереги-символи наступного року (дракончиків), приготувати різдвяні пряники або інші домашні смаколики, сформувати чайні набори тощо. Враховуючи вік учасників, роботи можуть бути як індивідуальними, так і колективними. Сподіваємось, що виготовлені нашими дітьми та майстринями речі зігріють наших захисників та захисниць теплом, позитивною енергетикою любові, вдячності та захисту, які наші учасники вплетуть у кожен стібок та вузлик або додадуть у найсмачніший та найароматніший у світі домашній смаколик. Зігріймо в грудні одне одного яскравим вогнищем віри Перемогу, а наших незламних захисників та захисниць теплом наших гарячих українських сердець.

У грудні Департамент освіти запрошує охочих школярів, батьків та педагогів стати учасниками акції “Подаруй частинку тепла захисникам”, щоб потурбуватись про воїнів, які боронять наше сьогодення, ризикуючи власним здоров’ям та життям; щоб подякувати героям сучасності, мотивувати та нагадати нашим захисникам та захисницям, як сильно в них вірять не лише дорослі представники освітнього фронту, а й малеча та юне покоління – майбутнє України.
З 01.12.2023 по 24.12.2023 року проходить акція  “Подаруй частинку тепла захисникам”Пропонуємо учасникам виготовити разом із дорослими окопні свічки або обереги / листівки для героїв  у вигляді рукавичок та шкарпеток,  зв’язати теплі речі (шкарпетки, шапки, балаклави) або обереги-символи наступного року (дракончиків), приготувати різдвяні пряники або інші домашні смаколики, сформувати чайні набори тощо. Враховуючи вік учасників, роботи можуть бути як індивідуальними, так і колективними.

Фото кращих робіт традиційно розміщуватимуться в Telegram-каналах «Харків надихає» та «Харківські герої освітнього фронту» протягом грудня 2023 року. Просимо підтримати нашу ініціативу, надіслати вчасно роботи на електронну пошту [email protected], через волонтерів передавати роботи нашим захисникам та захисницям, ділитись на сторінках Facebook закладів освіти з тегом #Подаруй_частинку_тепла_захисникам.