Зустріч учителів предмету «Захист України» та учнів 10-11 класів з військовими

5 груд. 2023
Напередодні Дня Збройних сил України в Київському районі відбулася зустріч учителів предмету «Захист України» та учнів 10-11 класів з військовими. У зустрічі взяли участь викладачі Харківського національного університету повітряних сил ім. Кожедуба, офіцери Харківського обласного та Київського районного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців. Перша частина пройшла в очному режимі. Друга частина – у дистанційному на платформа ZOOM. Основним питанням зустрічі було вступ до військових закладів вищої освіти в 2024 році. Учителі та учні отримали інформацію про умови вступу до військових вишів, проходження навчання та матеріального забезпечення курсантів.

Напередодні Дня Збройних сил України у Київському районі відбулася зустріч учителів предмету «Захист України» і учнів 10-11 класів з військовими.

У зустрічі взяли участь викладачі Харківського національного університету повітряних сил ім. Кожедуба, офіцери Харківського обласного ті Київського районного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців.

Перша частина пройшла в очному режимі. Друга частина – у дистанційному на платформа ZOOM. Основним питанням зустрічі було вступ до військових закладів вищої освіти у 2024 році. Учителі і учні отримали інформацію про умови вступу до військових вишів, проходження навчання та матеріального забезпечення курсантів.