День Збройних сил України

6 груд. 2023
День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу. До Дня Збройних Сил України з метою патріотичного виховання підростаючого покоління в школі було проведено тематичні години спілкування на теми: «Є така професія – Батьківщину захищати», «Збройні сили України», «Історія створення Збройних Сил України», «Минуле і сьогодення української армії». Учні робили подарунки та вітальні листівки воїнам, також було створено відео привітання. Щиро бажаємо нашим захисникам міцного козацького здоров’я, сил та витримки!

До Дня Збройних Сил України з метою патріотичного виховання підростаючого покоління в школі було проведено тематичні години спілкування на теми: «Є така професія – Батьківщину захищати», «Збройні сили України», «Історія створення Збройних Сил України», «Минуле і сьогодення української армії». Учні робили подарунки та вітальні листівки воїнам, також було створено відео привітання. Щиро  бажаємо нашим захисникам міцного козацького здоров’я, сил та витримки!