Участь в онлайн-засіданні "Соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в умовах дистанційного навчання"

7 груд. 2023
У рамках районного методичного об’єднання соціальних педагогів 07 грудная 2023 року було проведено онлайн-засідання та розглянуто тему: «Соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в умовах дистанційного навчання». Захід подготувала соціальний педагог ХЛ № 107 Фоменко О.Д. Дистанційне навчання стало викликом для дітей, яким потрібна особлива увага. Соціальні педагоги актуалізували знання з цього питання та розглянули нормативно-правову базу, форми і методи роботи із дітьми з особливими потребами, створили рекомендації для батьків та вчителів.

В рамках районного методичного об’єднання соціальних педагогів 07 грудная 2023 року було проведено онлайн-засідання та розглянуто тему: «Соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в умовах дистанційного навчання». Захід подготувала соціальний педагог ХЛ № 107 Фоменко О.Д.

Дистанційне навчання стало викликом для дітей, яким потрібна особлива увага. Соціальні педагоги актуалізували знання з цього питання та розглянули: нормативно-правову базу, форми і методи роботи із дітьми з особливими потребами, створили рекомендації для батьків та вчителів.