Онлайн-зустріч учнів 6-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції»

11 груд. 2023
11 грудня 2023 року відбулася онлайн-зустріч учнів 6-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Інспектор патрульної поліції Дар'я Володимирівна провела з учнями профілактичні бесіди щодо правил безпеки: дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, мінної безпеки (як себе поводити при знаходженні невідомого предмета, на скільки метрів треба відійти від небезпечного предмета, позначити небезпечне місце яскравою стрічкою тощо). Напередодні зимових канікул та новорічних свят дітям нагадали правила поведінки біля водоймищ, на кризі тощо. Було нагадано правила поводження біля новорічної ялинки (гірлянди). Учні пригадали телефони екстрених служб. Інспектор поліції ще раз нагадала правила дорожнього руху, розповіла про роль світловідбиваючих стрічок або предметів, про одяг світлих колоьрів тощо. Заняття було проведено в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.

Заняття було проведено в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.