Тиждень доброчесності

12 груд. 2023
З 27 листопада по 09 грудня 2023 року в закладі освіти пройшов Тиждень доброчесності. Мета Тижня – знайомство учнів з поняттям «доброчесність», актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки. Школа повинна стати середовищем, де будуть формуватися нові норми суспільної взаємодії – взаємоповага, честь і гідність, доброчесність та справедливість. Враховуючи виклики сьогодення, серед учнів були проведені заходи, спрямовані на формування навичок безпечної та доброчесної поведінки у воєнний час. Класні керівники 1-11 класів провели пізнавальні виховні години спілкування: «Магічний урок доброчесності», «Доброчесність у 21столітті», «Будемо доброчесними», «Добро. Чесність», «Сім кольорів щастя і добра», «Добро й чесність – головні норми людяності», перегляд інформаційних відеороликів, мультфільмів, виготовлення малюнків героїв сьогодення, які є для школярів відображенням доброчесності, диспуту "Академічна доброчесність - запорука твоїх знань". На власних прикладах ми можемо показати дітям, як це – поводитися доброчесно і бути гідним громадянином України.

Щороку наш заклад долучається до проведення “Тижня доброчесності”. У школі сьогодні діти вчаться не лише математиці, літературі чи історії. Нова реальність, в якій через російську агресію змушені жити, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку — свою та своїх дітей. Усе набрало глибшого сенсу, і доброчесність також. Сьогодні ми повинні сприяти формуванню нових норм суспільної взаємодії – взаємоповаги, честі і гідності, доброчесності та справедливості. Це важливо для розвитку свідомого суспільства, для побудови процвітаючої держави.

Класні керівник 1-11 класів провели бесіди, як бути доброчесними в мережі, щоб допомогти ЗСУ, а не зашкодити.  Обговорили добірку матеріалів з інформаційної самооборони у рамках проєкту “Доброчесність онлайн”, адже  зараз будь-який правильний вчинок  українця, зокрема у цифровому просторі, наближає нас до перемоги.