Участь в онлайн-нараді з завідувачами бібліотек

13 груд. 2023
12 грудня 2023 року в онлайн-режимі на платформі zoom було проведено нараду із завідувачами бібліотек закладів загальної середньої освіти. У ході наради методист центру освітніх технологій Управління освіти Нестеренко Ірина Олегівна ознайомила присутніх з певними аспектами: процедурою вибору посібників для учнів 1-х класів закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2023-2024 навчальному році; підсумками проведення Всеукраїнської акції "Національний тиждень читання 2023"; поставкою підручників для учнів 5-х та 6-х класів до закладів загальної середньої освіти.