Семінар для заступників керівників закладів освіти, які опікуються початковою школою

15 груд. 2023
14 грудня 2023 року в відбувся семінар для заступників керівників закладів освіти, які опікуються початковою школою за темою: «Використання інтерактивних та ігрових технологій в системі роботи вчителя початкових класів під час дистанційного навчання». Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи вчителів початкових класів комунального закладу «ХЛ №166 «Вертикаль» Харківської міської ради». Про ефективність та переваги використання інтерактивних та ігрових методів навчання в освітньому процесі розповіла Салімовська Юлія Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи. Потім слухачів ознайомили з практикою використання штучного інтелекту та геймефікації на уроках в початковій школі під час дистанційного навчання. Продемонстрували ефективність використання дошки Padlet під час синхронного та асинхронного навчання. Поділились досвідом роботи з питань використання освітньої платформи IZZI для ефективної організації дистанційного навчання. Розповіли про досвід роботи з використання навчального ресурсу Worldwall для створення інтерактивних вправ. Наприкінці зустрічі пройшов керований діалог з обміну інформації щодо проблем семінару. Учасники подякували організаторів семінару за корисні матеріали, за поширення напрацьованих ідей.

14 грудня 2023 року у районі відбувся семінар для заступників керівників закладів освіти, які опікуються початковою школою за темою: «Використання інтерактивних та ігрових технологій в системі роботи вчителя початкових класів під час дистанційного навчання».

Наприкінці зустрічі пройшов керований діалог по обміну інформацією щодо проблем семінару. Учасники подякували організаторів семінару за корисні матеріали, за поширення напрацьованих ідей.

З матеріалами можна ознайомитись на офіційному сайті Управління освіти в розділі «РМО. Початкові класи».