Профорієнтаційний захід у рамках співпраці (Харківський кооперативний торгово-економічний фаховий коледж

18 груд. 2023
16 грудня 2023 року в рамках співпраці з Харківським кооперативним торгово-економічним фаховим коледжом був проведений профорієнтаційний захід для учнів 9-х та 11-х класів. Майбутнім абітурієнтам було розказано про спеціальності: туризм і рекреація; готельно-ресторанна справа; харчові технології; підприємництво та торгівля (товарознавство в митній справі); облік і оподаткування; фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок. Під час зустрічі майбутні абітурієнти дізналися про тонкощі підготовки до вступної кампанії 2024 року, можливі спеціальності, факультети та підготовчі курси.

16 грудня 2023 року в рамках співпраці з Харківським кооперативним торгово-економічним фаховим коледжом був проведений  профорієнтаційний захід для учнів 9-х та 11-х класів.   Майбутнім абітурієнтам було розказано про спеціальності:

- Туризм і рекреація;
- Готельно-ресторанна справа;
- Харчові технології;
- Підприємництво та торгівля (Товарознавство в митній справі);
- Облік і оподаткування;
- Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.