Учні ліцею стали призерами районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

19 груд. 2023
Завершено I (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Призерами стали такі учні ліцею: Зеленкова Софія, учениця 9-Б класу, - І місце у секції «Мистецтвознавство» та ІІІ місце у секції «Iнтернет-технології та вебдизайн», Скрипка Анастасія, учениця 11-А класу, – І місце в секції «Історичне краєзнавство», Яндола Евеліна, учениця 10-Б класу, – І місце в секції «Педагогіка», Мешков Тимофій – І місце в секції «Енергетика та електротехніка», Короткий Іван, учень 10-Б класу, - І місце в секції «Фінанси, банківська справа та страхування». Усі учні продемонстрували вміння дослідницької роботи на високому рівні та пройшли до обласного туру.

Завершено I (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Призерами стали такі учні ліцею:

Зеленкова Софія, учениця 9-Б класу, - І місце у секції «Мистецтвознавство» та ІІІ місце у секції «Iнтернет-технології та вебдизайн», Скрипка Анастасія, учениця 11-А класу,  – І місце в секції «Історичне краєзнавство», Яндола Евеліна, учениця 10-Б класу, – І місце в секції «Педагогіка», Мешков Тимофій – І місце в секції «Енергетика та електротехніка», Короткий Іван, учень 10-Б класу, - І місце в секції «Фінанси, банківська справа та страхування». Усі учні продемонстрували вміння дослідницької роботи на високому рівні та пройшли до обласного туру.

Щиро вітаємо юних науковців та їхніх керівників! Нехай ваші наукові відкриття стануть прологом успішної наукової діяльності у майбутньому!  Здоров’я, добра та подальших успіхів!