Дякуємо учасникам освітньої акції «Подаруй частинку тепла захисникам»

26 груд. 2023
Департамент освіти від щирого серця дякує всім, хто долучився до грудневої акції «Подаруй частинку тепла захисникам», виявив турботу про воїнів, які боронять наше сьогодення, ризикуючи власним здоров’ям та життям; привітав героїв сучасності зі святами, надіслав теплі слова подяки, підтримки та поваги. Учні нашого закладу освіти також активно взяли участь в акції. Було зв’язано теплі речі (шкарпетки, шапки, балаклави), виготовлено обереги-символи наступного року, виготовлено окопні свічки. Також зібрано та передано солодощі, каву, чай, ліки тощо до військових частин разом з оберегами і дитячими малюнками з привітаннями та побажаннями миру і віри в нашу Перемогу. Висловлюємо велику подяку учням, їх батькам та всім працівникам ліцею за підтримку та участь в акції. Дякуємо за співпрацю! Все буде Україна!

Учні нашого закладу освіти також активно взяли участь в акції. Було зв’язано теплі речі (шкарпетки, шапки, балаклави), виготовлено обереги-символи наступного року, виготовлено окопні свічки. Також зібрано та передано солодощі, каву, чай, ліки тощо до військових частин разом з оберегами і  дитячими малюнками з привітаннями та побажаннями миру і віри в нашу Перемогу. Висловлюємо велику подяку учням, їх батькам та всім працівникам ліцею за підтримку та участь в акції. Дякуємо за співпрацю! Все буде Україна!