Районне засідання лідерів учнівського самоврядування

26 груд. 2023
25 грудня 2023 року відбулось районне засідання лідерів учнівського самоврядування. Голова ДЮГО «ШУМ» Минко Богдан, учень 11 класу ХЛ № 36, повідомив про хід проведення районного марафону учнівських громадських ініціатив –2024, подякував лідерам шкіл, які долучились до створення вітального відеоролику до Дня Збройних сил України. Під час засідання лідери ХЛ № 16 інформували про результати районного челенджу «December», ХЛ № 4 – ініціювали проведення конкурсу фотомистецтва «Зимові надії- 2024», ХЛ № 9 – випуск районної газети «ШУМ» до Міжнародного дня рідної мови та Всесвітнього дня здоров’я.