Учні ліцею стали переможцями ІІ (районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

28 груд. 2023
Вітаємо переможців ІІ (районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови! Всі наші учасники посіли призові місця: Сліпченко Гліб, учень 8-В класу, - ІІ місце, Зеленкова Софія, учениця 9-Б класу, - ІІ місце, Воскобойникова Віра, учениця 10-А класу, - І місце, Михайлюк Діана, учениця 11-А класу, - ІІ місце. Дякуємо нашим призерам та вчителям англійської мови Зеленковій Ірині Олександрівні, Жаровій Тетяні Олександрівні та Сухопар Наталі Миколаївні та бажаємо їм подальших успіхів! І сподіваємось, що Воскобойникова Віра стане призером й обласного етапу олімпіади, до якого вона тепер готується.

Вітаємо переможців ІІ (районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови! Всі наші учасники посіли призові місця: Сліпченко Гліб, учень 8-В класу, - ІІ місце, Зеленкова Софія, учениця 9-Б класу, - ІІ місце, Воскобойникова Віра, учениця 10-А класу, - І  місце, Михайлюк Діана, учениця 11-А класу, - ІІ місце. Дякуємо нашим призерам та вчителям англійської мови Зеленковій Ірині Олександрівні, Жаровій Тетяні Олександрівні та Сухопар Наталі Миколаївні та бажаємо їм  подальших успіхів! І сподіваємось, що Воскобойникова Віра стане призером й обласного етапу олімпіади, до  якого вона тепер готується.