Учні ліцею стали переможцями ІІ (районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

29 груд. 2023
Вітаємо переможців ІІ (районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій! Ними стали Дерев’янко Микола, учень 8-Б класу, який посів ІІ місце, та Храпач Таїсія, учениця 8-А класу, - ІІІ місце! Бажаємо нашим призерам та вчителям інформатики Троненко Наталі Геннадіївні та Бардовій Катерині Олексіївні впевненості у своїх силах, не зупинятися на досягнутому та обігнати всіх суперників в обласному турі олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій! Ними стали Дерев’янко Микола, учень 8-Б класу, який посів ІІ місце, та Храпач Таїсія, учениця 8-А класу, - ІІІ місце! Бажаємо нашим призерам та вчителям інформатики Троненко Наталі Геннадіївні та Бардовій Катерині Олексіївні  впевненості у своїх силах, не зупинятися на досягнутому та обігнати всіх суперників в обласному турі олімпіади!