Профорієнтаційний захід "Знайомство з національним фармацевтичним університетом"

5 січ. 2024
Національний фармацевтичний університет – вітчизняний центр розвитку фармацевтичної освіти та науки. Найкращі канікули для амбітних та креативних! Національний фармацевтичний університет запрошує учнів 8-11-х класів закладів освіти взяти участь у науково-популярних заходах «Pharm Camp 2024». «Pharm Camp» – це унікальний проєкт для учнів 7-11 класів, який допомагає в ігровій та розважальній формі визначитися з вибором майбутньої професії і поринути в цікавий та різноманітний світ хіміків, технологів, організаторів роботи фармацевтичної галузі, познайомиться з професіями університету і просто з користю провести час! Учні 8-В класу закладу освіти взяли участь (онлайн) у профорієнтаційному заході "Знайомство з Фармацевтичною Академією".

Національний фармацевтичний університет – вітчизняний центр розвитку фармацевтичної освіти та науки. Найкращі канікули для амбітних та креативних! Національний фармацевтичний університет запрошує учнів 8-11-х класів закладів освіти взяти участь у науково-популярних заходах «Pharm Camp 2024».  «Pharm Camp» – це унікальний проєкт для учнів 7-11 класів, який допомагає в ігровій та розважальній формі визначитися з вибором майбутньої професії і поринути в цікавий та різноманітний світ хіміків, технологів, організаторів роботи фармацевтичної галузі, познайомиться з професіями університету і просто з користю провести час!