Заради збереження миру

10 січ. 2024
Заклади загальної середньої освіти Київського району продовжують діяльність, спрямовану на популяризацію ідей миротворчості серед учнівської молоді. Учні та педагоги беруть участь у просвітницьких проєктах, онлайн-конференціях, долучаються разом з батьками до волонтерства. Наші діти, перебуваючи наразі у різних куточках світу, активно представляють Україну та Харків на міжнародному рівні. Учениця 8 класу Харківського ліцею № 55 Бєлих Адель в межах участі в міжнародних проєктах «Світ, у якому я хочу жити!», «Миротворчі табори» активно долучається до різноманітних заходів, своїм прикладом надихаючи однолітків. Перебуваючи влітку на відпочинку в міжнародному таборі в Бельгії, Адель згуртувала навколо себе однолітків, захопивши їх вивченням культурної спадщини країн, які вони представляли, познайомила їх з українськими піснями, нашою співучою мовою. Матір Адель, Наталія Багмут, тренер із спортивних бальних танців, на волонтерських засадах працює з підлітками та дорослими – відвідувачами, співробітниками та волонтерами Українського комʼюніті центру «UkrainianVoicesRC». Наталія створила хореографічний колектив «Ластівки» із числа дітей, що зараз перебувають разом з родинами в Бельгії. Викладач використовує танець як одну із форм арт-терапіїдля подальшої емоційної, пізнавальної, фізичної та соціальної інтеграції особистості. Активну участь у миротворчій діяльності беруть і вчителі ліцею. Для зацікавлення дітей цим напрямком роботи учитель української мови та літератури Єрмолаєва Галина Станіславівна спільно з консультантами, учасниками миротворчих місій, викладачами закладів вищої освіти сектору безпеки та оборони, розробила курс з основ миротворчої діяльності. За активну діяльність з виховання дітей та молоді в дусі культури, міжнаціонального спілкування, миру, демократії педагогів ліцею Ушакову Наталію Вікторівну, заступника директора з виховної роботи, Єрмолаєву Галину Станіславівну, учителя української мови та літератури, Багмут Наталію Вікторівну, керівника колективу спортивного бального танцю «Арабеск» відзначено Подякою дирекції молодіжних програм Міжнародної асоціації миротворців ООН "Солдати миру" AISP/SPIA, правління Громадської організації «Об'єднання миротворців ООН».

Так, Адель Бєлих, учениця 8 класу Харківського ліцею № 55, в межах участі в міжнародних проєктах «Світ, у якому я хочу жити!», «Миротворчі табори» активно долучається до різноманітних заходів, своїм прикладом надихаючи однолітків. Перебуваючи влітку на відпочинку у міжнародному таборі в Бельгії, Адель згуртувала навколо себе однолітків, захопивши їх вивченням культурної спадщини країн, які вони представляли, познайомила їх з українськими піснями, нашою співучою мовою.

Мати Адель, Наталія Багмут, тренер із спортивних бальних танців, на волонтерських засадах працює з підлітками та дорослими – відвідувачами, співробітниками та волонтерами Українського комʼюніті центру «UkrainianVoicesRC». Наталія створила хореографічний колектив «Ластівки», із числа дітей, що зараз перебувають разом з родинами, в Бельгії. Викладач використовує танець як одну із форм арт-терапіїдля подальшої емоційної, пізнавальної, фізичної та соціальної інтеграції особистості.

Активну участь у миротворчій діяльності беруть і вчителі ліцею. Для зацікавлення дітей цим напрямком роботи учитель української мови та літератури Єрмолаєва Галина спільно з консультантами, учасниками миротворчих місій, викладачами закладів вищої освіти сектору безпеки та оборони, розробила курс з основ миротворчої діяльності.

За активну діяльність з виховання дітей та молоді в дусі культури, міжнаціонального спілкування, миру, демократії педагогів ліцею Ушакову Наталію, заступника директора з виховної роботи, Єрмолаєву Галину, учителя української мови та літератури, Багмут Наталію, керівника колективу спортивного бального танцю «Арабеск» відзначено Подякою дирекції молодіжних програм Міжнародної асоціації миротворців ООН "Солдати миру" AISP/SPIA, правління Громадської організації «Об'єднання миротворців ООН».