Проводимо зимові канікули з користю

12 січ. 2024
Під час зимових канікул школярі продовжують наполегливо отримувати нові знання. Корнієнко Дар’я, учениця 9-Б класу, долучилася до заходів онлайн, а саме до тренінгів в сезоні «Зимових шкіл» у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця. Дар’я обрала зимову школу за напрямком кулінарія. Її зацікавили майстер-класи «Магія молекулярної кулінарії: Подорож в світ смаку та науки», «Мистецтво обирати та створювати каву», під час проведення яких дівчина виконувала вправи та інтерактивні завдання. Дякуємо викладачам ХНЕУ ім. С. Кузнеця за чудовий досвід та креативний підхід до навчання!