Пізнавальні канікули

11 січ. 2024
Під час канікул учні нашого ліцею продовжували дізнаватися багато цікавого. Класними керівниками було проведено виховні години про ознайомлення традицій святкування Нового року в інших країнах, новорічні конкурси та ігри. Учні 7-В класу створили колаж "Краса новорічної ялинки". Учні 1-А класу відвідали віртуальну екскурсію на ялинкову фабрику, учні 4-А класу навчилися виготовляти новорічні листівки під час майстер-класу в районній бібліотеці. Проводимо час цікаво та пізнавально!