Учні ліцею взяли участь у ІІІ (обласному) етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

16 січ. 2024
16 січня 2023 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. З огляду на воєнний стан в Україні конкурс був організований в дистанційному форматі (у відеоконференції ZOOM). В обласному етапі конкурсу участь взяли учні ліцею Песчанський Єгор (7-В) та Яндола Евеліна (10-Б). Ці учні вже неодноразово були учасниками та призерами конкурсу з української мови імені Петра Яцика, отже, сподіваємось, що і в цьому році вони зможуть досягти заслуженої перемоги. Чекаємо на результати!

16 січня 2023 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. З огляду на воєнний стан в Україні конкурс був організований  в дистанційному форматі (у відеоконференції ZOOM).