Участь у вебінарі-практикумі "Психологічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами"

17 січ. 2024
16 січня 2024 року в режимі онлайн у межах районного методичного об'єднання практичних психологів закладів загальної середньої освіти відбувся вебінар-практикум "Психологічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами", у ході якого поділилася досвідом роботи практичний психолог ХЛ № 164 Савіна Ольга Геннадіївна. Ропацька Інесса Семенівна, практичний психолог закладу, взяла участь у заході. Учасників вебінару було ознайомлено з особливостями забезпечення комфортних умов для навчання дітей з особливим освітніми потребами, розкрито шляхи співпраці та взаємодії усіх учасників команди психолого-педагогічного супроводу дитини, розширено практичні знання щодо побудови корекційно-розвиткової роботи з учнями в закладі, ознайомлено з вправами для збалансованого розвитку мозку, для розвитку пізнавальної та емоційної сфери, дрібної моторики тощо.

16 січня 2024 року в режимі онлайн в межах районного методичного об'єднання практичних психологів закладів загальної середньої освіти відбувся вебінар-практикум "Психологічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами", в ході якого ділался досвідом роботи практичний психолог ХЛ № 164 Савіна Ольга Геннадіївна.

Учасників ознайомлено з особливостями забезпечення комфортних умов для навчання дітей з особливим освітніми потребами, розкрито шляхи співпраці та взаємодії усіх учасників команди психолого-педагогічного супроводу дитини, розширено практичні знання щодо побудови корекційно-розвиткової роботи з учнями в закладі, ознайомлено з вправами для збалансованого розвитку мозку, для розвитку пізнавальної та емоційної сфери, дрібної моторики.