У ліцеї пройшов майстер-клас учителя початкових класів Краснової Олени Миколаївни за темою "Шляхи активізації навчального процесу під час дистанційного навчання".

26 січ. 2024
26 січня 2024 року в ліцеї пройшов майстер-клас учителя початкових класів Краснової Олени Миколаївни за темою "Шляхи активізації навчального процесу під час дистанційного навчання". Учитель доповіла про проблеми реалізації дистанційного навчання молодших школярів, поділилася своїм ефективним досвідом щодо активізації пізнавальної діяльності шляхом впровадження інтерактивних технологій, технологій розвитку критичного мислення. Олена Миколаївна розповіла також про прийоми залучення дітей до виконання творчих робіт. Такий обмін досвідом був корисним та цікавим.