Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січ. 2024
27 січня у світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост - це трагедія, яка сталася в Україні під час Другої світової війни. Це період масових репресій, знищення єврейського населення та інших місцевих громад. Нам важливо пам'ятати цю страшну подію, щоб не повторити помилки минулого. Голокост - це пам'ятка жорстокості та нетерпимості, і наше завдання - запобігти подібним трагедіям у майбутньому, навчаючись з історії та прагнучи до толерантного суспільства. Напередодні пам’ятної дати класними керівниками 1-11 класів були проведені виховні заходи, які присвячені темі Голокосту - пам'яті століття. Учні дізнались, що таке Голокост, його історію та жахливі факти цієї катастрофи.

27 січня у світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.
Напередодні пам’ятної дати класними керівниками 1-11 класів були проведені виховні заходи, які  присвячені темі Голокосту - пам'яті століття. Учні дізнались, що таке Голокост, його історію та жахливі факти цієї катастрофи.