Профілактична бесіда з учнями 6-х класів служби ДСНС Харкова за темою "Єдиний урок з основ безпеки"

30 січ. 2024
Сьогодні 30 січня 2024 року було проведено профілактичне заняття з учнями 6-х класів представником служби ВЗНС по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України в Харківській області провідним інспектором Щербиною Сергієм В'ячеславовичем за темою "Єдиний урок з основ безпеки". Під час зустрічі були продемонстровані вибухонебезпечні предмети (урагани, гради, смерчі тощо), розглянуті питання мінної безпеки, дії під час повітряної тривоги (сховища, укриття, правила "двох стін" тощо). Учні мали змогу побачити небезпечні предмети, дізналися, як діяти під час знаходження невідомого предмета.