Вітаємо ученицю 8-А класу Храпач Таїсію з перемогою!

1 лют. 2024
Учениця 8-А класу комунального закладу "Харківський ліцей 55 Харківської міської ради" Храпач Таїсія з 13.01.2024 по 28.01.2024 року відвідала "Лідерський табір" в Іспанії, організаторами якого були Cultura Contra Balas (Іспанія) за участю інтеракт_РК_Харків_Мрія в місті Хавія. 23.01.2024 року під час навчального лідерського табору в Іспанії, у місті Хав'я, між інтерактівцями РОТАРІ КЛУБУ ХАРКІВ МРІЯ було проведено турнір з шахів рапід 10+0 хв 2-х коловий. У турнірі взяла участь Храпач Таїсія, яка була суддєю турніру. Тая має 1 розряд. 27 січня в El Espacio de Máximo (м.Хав'я) було проведено сеанс одночасної гри. Зіграно 7 партій. Сеанс давала українка, восьмикласниця з Харкова - Храпач Таїсія, представниця ІНТЕРАКТУ РК ХАРКІВ МРІЯ. Тая виграла усі партії! Після сеансу Храпач Таїсія зіграла класичну партію з Національним майстром спорту в Іспанії - Orgel Bouza, в якій перемогла майстра. Дякуємо @culturacontrabalas та @elespaciodemaximo за запрошення та організацію такої чудової гри! Президент Інтеракту РК ХАРКІВ МРІЯ, Юрій Сєряков, зігравши з Таєю, висловив пропозицію, що такий турнір варто найближчим часом організувати в Харкові #день #інтеракт_в_Україні #VoicesandStoriesUkraineRotary #Rotary_in_Ukrainе Дякуємо @culturacontrabalas за можливість провести турнір! Дуже вдячні за відкриття лідерських якостей у Таїсії Храпач. Дуже круто! Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у цій грі!

Таїсія - лідер учнівського самоврядування, активна та цілеспрямована дівчина, володіє на достатньому рівні англійською мовою. З дітьми проводилися тренінги: "Being a Leader",  "Leverage. Repetition: goodbye perfection Dependencies", а також діти з України відвідали коледжі в Хавії та Денії. Там вони  показали презентацію про події, які зараз відбуваються в Україні. Діти  розказали своїм одноліткам про війну, про те, як відбувається навчання в Україні та про волонтерство. Провели званий обід, на якому  частували іспанських волонтерів варениками, дерунами, борщем тощо.

23.01.2024 року під час нашого навчального лідерського табору в Іспанії, у місті Хав'я, між  інтерактівцями РОТАРІ КЛУБУ ХАРКІВ МРІЯ було проведено турнір з шахів рапід 10+0 хв 2-х коловий. У турнірі взяли участь:  Сєряков Юрій, Туча Вероніка, Доля Дмитро та Задорожний Артур. Суддя турнір - Храпач Таїсія.
Результати турніру:
1 місце - Сєряков Юрій, який набрав 4 з 6 очок
2 місце - Доля Дмитро, який набрав 3 з 6 очок
3 місце - Туча Вероніка, яка набрала 2 з 6 очок
Дякуємо @culturacontrabalas за можливість провести турнір! Дуже вдячні за відкриття лідерських якостей у Таїсії Храпач. Це учениця 8-го класу з 1й розрядом. Дуже круто!
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у цій грі!
Продовжена гри незабарилося. Адже наступний рівень - міський турнір!
Вже 27 січня в El Espacio de Máximo (м.Хав'я) було проведено сеанс одночасної гри.  Зіграно 7 партій. Сеанс давала українка, восьмикласниця з Харкова - Храпач Таїсія, представниця ІНТЕРАКТУ РК ХАРКІВ МРІЯ. Тая має 1 розряд. Тая виграла усі партії! Після сеансу Храпач Таїсія зіграла класичну партію з Національним майстром спорту в Іспанії -  Orgel Bouza, в якій перемогла майстра. Дякуємо @culturacontrabalas та @elespaciodemaximo за запрошення та організацію такої чудової гри!
#день #інтеракт_в_Україні  #VoicesandStoriesUkraineRotary
#Rotary_in_Ukraine