Учень ліцею став переможцем ІІ (обласного) етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

2 лют. 2024
16 січня 2023 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. З огляду на воєнний стан в Україні конкурс був організований в дистанційному форматі. Усього в ІІІ етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяли участь 235 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти територіальних громад області та міста Харкова, а також закладів обласного й державного підпорядкування. Вітаємо Песчанського Єгора, учня 7-В класу, який посів І місце! Висловлюємо подяку Надточій Ірині Володимирівні, учителю української мови та літератури, яка підготувала нашого переможця. Пишаємося нашим учнем та бажаємо йому подальших успіхів та перемоги тепер у всеукраїнському етапі конкурсу!

16 січня 2023 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. З огляду на воєнний стан в Україні конкурс був організований  в дистанційному форматі.

Усього в ІІІ етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяли участь 235 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти територіальних громад області та міста Харкова, а також закладів обласного й державного підпорядкування.

Пишаємося нашим  учнем та бажаємо йому подальших успіхів та перемоги тепер у всеукраїнському етапі конкурсу!