Засідання кураторів учнівського самоврядування

5 лют. 2024
01 лютого 2024 року відбулось засідання кураторів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Київського району в режимі онлайн. Під час засідання обговорювались підсумки роботи ДЮГО «ШУМ» за 2023 рік та план заходів на 2024 рік, підсумки районного фотоконкурсу «Зимові надії - 2024». Учасники засідання мали можливість обмінятися думками щодо аспектів організаційно-методичного супроводу діяльності органів учнівського самоврядування. Єрмолаєва Г.С., учитель української мови та літератури, класний керівник 5-А класу ХЛ № 55 познайомила з досвідом роботи юних миротворців ліцею. Під час зустрічі панувала доброзичлива, позитивна атмосфера діалогу, яка спонукає та мотивує рухатись вперед, досягати поставлених цілей.