ЗУСТРІЧ  У БРЮССЕЛІ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДСЬКОГО БРАТЕРСТВА ТА ВСЕСВІТНЬОГО ТИЖНЯ МІЖКОНФЕСІЙНОЇ ЗЛАГОДИ. ЄДНАННЯ ДЛЯ МИРУ

13 лют. 2024
13 лютого 2024 року відбулася онлайн-зустріч у Брюсселі з нагоди Міжнародного дня людського братерства та всесвітнього тижня міжконфесійної злагоди під патронатом Міжнародної асоціації миротворців ООН. Лідери учнівського самоврядування ліцею Скрипка Анастасія та Песчанський Єгор взяли участь у заході. Під час зустрічі бюро молодіжних програм Міжнародної асоціації миротворців ООН AISP/SPIA у партнерстві з «Youth For Human Rights» та неприбутковою асоціацією «United for Human Rights» та «Peacefully Connected» презентували унікальний досвід роботи з молоддю українських ветеранів-миротворців та їх колег, представників Австрії, Бельгії, Чехії, Польщі, Франції, Індії, Шрі-Ланки. Долучились до діалогу та висловили свої думки юні миротворці закладів загальної середньої освіти Харкова. Єрмолаєва Г.С., учитель української мови та літератури, французької мови виступила з доповіддю «Загальна декларація прав людини як складова курсу «Основи миротворчості» для дітей та молоді». Учасники конференції обговорювали важливі питання про права людини, які необхідні для захисту і збереження людства в цілому, про мир, безпеку та мирне співіснування. Разом ми зможемо зробити більше!

Тільки той, хто бачив війну, знає, наскільки цінний мир. Ми, люди різного кольору шкіри, представники різних держав і навіть континентів, національностей, релігій. Ми всі різні, але нас об’єднує прагнення до Миру. Ми об’єднуємо тих, для кого мир і шлях до нього є не лише професією, а й життєвим принципом. Ми впроваджуємо досвід ветеранів у навчальний процес і заявляємо про важливість передачі цього досвіду молодим поколінням.

13 лютого 2024 року представники учнівського самоврядування та педагоги ХЛ №№ 55 взяли участь у міжнародній конференції UN Fraternity & Peacemaking у режимі онлайн, яка відбулась у рамках проведення заходів до Міжнародного дня людського братерства.

Долучились до діалогу та висловили свої думки юні миротворці закладів загальної середньої освіти Харкова. Єрмолаєва Г.С., учитель української мови та літератури виступила з доповіддю «Загальна декларація прав людини як складова курсу «Основи миротворчості» для дітей та молоді».

Учасники конференції обговорювали низку важливих питань, зокрема те, що права необхідні для захисту і збереження людства в цілому, про мир, безпеку та мирне співіснування.

Разом ми зможемо зробити більше!