Профілактична бесіда з учнями 5-х класів служби ДСНС Харкова за темою «Єдиний урок з безпеки»

14 лют. 2024
14 лютого 2024 року було проведено профілактичне заняття з учнями 5-х класів «Єдиний урок з безпеки» представником служби ВЗНС по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України в Харківській області. Дітям було продемонстровано вибухонебезпечні предмети, види мін (касетні боєприпаси, урагани, гради, смерчі тощо); розглянуті питання мінної безпеки, дії під час повітряної тривоги (сховища, укриття, правила "двох стін" тощо); було нагадано про поведінку на кризі в зимовий період та біля водоймищ, правила пожежної безпеки. Учні мали змогу відвідати (онлайн) Клас безпеки, в якому були продемонстровані зони мінної безпеки, пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності тощо.

14 лютого 2024 року було проведено профілактичне заняття з учнями 5-х класів «Єдиний урок з безпеки» представником служби ВЗНС по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України в Харківській області. Дітям було продемонстровано вибухонебезпечні предмети, види мін (касетні боєприпаси, урагани, гради, смерчі тощо); розглянуті питання мінної безпеки, дії під час повітряної тривоги (сховища, укриття, правила "двох стін" тощо); було нагадано про поведінку на кризі в зимовий період та біля водоймищ, правила пожежної безпеки. Учні мали змогу відвідати (онлайн) Клас безпеки, в якому були продемонстровані зони мінної безпеки, пожежної безпеки,  безпеки життєдіяльності тощо.