День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лют. 2024
15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Сьогодні ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнам-афганцям та всім, хто брав участь у локальних війнах та врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. До цього дня проведено черговий урок "Українські миротворці" з курсу "Основи миротворчої діяльності" для учнів 5-А класу. До зустрічі долучився Дорошенко О.О., голова правління Громадської організації "Об'єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни", учасник миротворчих місій ООН в Косово, учасник бойових дій. Під час уроку діти дізналися, що миротворча діяльність є однією з визначальних рис ролі нашої держави на світовій арені, провідною прикметою української воєнної політики, що активна участь Збройних Сил України в операціях з підтримання миру та стабільності сприяє процесу просування нашої держави до повноправного членства в європейських та євроатлантичних структурах, а також зростанню авторитету України в системі колективної безпеки. Розглянули "географію" розгортання українських миротворчих контингентів. Також діти мали змогу почути з перших вуст про те, як це - бути миротворцем. Дізналися, які треба мати вміння й знання, щоб потрапити до миротворчої місії, які завдання й обов'язки має миротворчий контингент. Також дізналися, що сьогодні, на жаль, ми не можемо проводити миротворчу діяльність в рамках мирних програм ООН оскільки потерпаємо від війни з Росією – країною агресором і вимушені всі сили кинути на відсіч агресора. 07 березня 2022 року Президент України відповідно до статті 7 Закону України «Про участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки» відкликав національний контингент і національний персонал, які брали участь у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, до України з метою їхньої участі в захисті суверенітету та територіальної цілісності держави. Але безсумнівно, що після перемоги Україна ще активніше включиться в миротворчі процеси ООН. Тільки той, хто бачив війну, знає, наскільки цінний мир. Ми об’єднуємо тих, для кого мир і шлях до нього є не лише професією, а й життєвим принципом. Ми впроваджуємо досвід ветеранів у навчальний процес і заявляємо про важливість передачі цього досвіду молодим поколінням.

15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Сьогодні ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнам-афганцям та всім, хто брав участь у локальних війнах та врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. До цього дня проведено черговий урок "Українські миротворці" з курсу "Основи миротворчої діяльності" для 5-А класу. До зустрічі долучився Дорошенко О.О., голова правління Громадської організації "Об'єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни", учасник миротворчих місій ООН в Косово, учасник бойових дій. Під час уроку діти дізналися, що миротворча діяльність є однією з визначальних рис ролі нашої держави на світовій арені, провідною прикметою української воєнної політики, що активна участь Збройних Сил України у операціях з підтримання миру та стабільності сприяє процесу просування нашої держави до повноправного членства в європейських та євроатлантичних структурах, а також зростанню авторитету України в системі колективної безпеки. Розглянули "географію" розгортання українських миротворчих контингентів.    Також діти мали змогу почути з перших вуст про те, як це - бути миротворцем. Дізналися, які треба мати вміння й знання, щоб потрапити до миротворчої місії, які завдання й обов'язки має миротворчий контингент. Також дізналися, що сьогодні, на жаль, ми не можемо проводити миротворчу діяльність в рамках мирних програм ООН оскільки потерпаємо від війни з Росією – країною агресором і вимушені всі сили кинути на відсіч агресора. 07 березня 2022 року Президент України відповідно до статті 7 Закону України «Про участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки»  відкликав національний контингент і національний персонал, які брали участь у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, до України з метою їхньої участі в захисті суверенітету та територіальної цілісності держави. Але безсумнівно, що після перемоги Україна ще активніше включиться в миротворчі процеси ООН. Тільки той, хто бачив війну, знає, наскільки цінний мир. Ми об’єднуємо тих, для кого мир і шлях до нього є не лише професією, а й життєвим принципом. Ми впроваджуємо досвід ветеранів у навчальний процес і заявляємо про важливість передачі цього досвіду молодим поколінням.