15-17 лютого 2024 року соціальний педагог ліцею відвідала трьохденний тренінг

19 лют. 2024
15-17 лютого 2024 року соціальний педагог ліцею Бардова К.О. відвідала трьохденний тренінг "Технології визначення потреб у дітей та значення їх задоволення для попередження ризиків розвитку складних життєвих обставин у сім'ї", що відбувся у м.Київ від ГО ВІДПОВІДАЛЬНІ ГРОМАДЯНИ.

Метою тренінгу було формування навичок з реалізації основних технік та прийомів, що допомагають виявити та задовольнити потреби дітей, запобігаючи при цьому виникненню негативних ситуацій у шкільному та сімейному середовищі.

Завдання тренінгу - засвоєння спеціальних знань та формування практичних умінь:

-вчасне виявлення потреб дитини (ідентифікацію фізичних, емоційних, освітніх та соціальних потреб дітей);

-розробка та впровадження індивідуального плану роботи з дитиною (розробка специфічних планів для кожної дитини, заснованих на їх унікальних потребах і обставинах, освітніх програмах, психологічній підтримці, фізичного здоров'я та соціальній інтеграції);

-механізми залучення сім’ї, спільноти до задоволення потреб дитини (активне залучення батьків та членів сім'ї у процес визначення та задоволення потреб дитини, а також залучення ресурсів спільноти);

-використання технологій оцінювання прогресу дитини та ефективності вжитих заходів

У колі освітян з різних регіонів України обговорили багато цікавих тем та актуальних проблем, відбувся обмін досвідом та практичних навичок роботи.