ОБМІНЮЄМОСЯ ДОСВІДОМ ТА ІДЕЯМИ

26 бер. 2013
Відбулася XV районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій

26 березня на базі ХЗОШ №164 відбулася районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій.

Виставка – презентація проводилася з метою виявлення, узагальнення та розповсюдження найкращих науково-методичних напрацювань творчих колективів і педагогів району, а також розповсюдження прогресивного педагогічного досвіду, активізація інноваційної діяльності, спрямованої на розв’язання задач, пов’язаних із реформуванням освіти.

На заході до уваги учасників були представлені всі навчальні заклади Київського району.

Гімназія №55 презентувала кращі власні методичні розробки, друковані роботи, випущені в 2012, 2013 роках.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Добриніна О.Л., яка працювала в секції керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за темою: «Діяльність педагогічного колективу щодо формування здоров’язбережувальної компетентності учнів та педагогів», представила  Школу культури здоров’я як модель інноваційного управління навчальним закладом в сучасних умовах,  висвітила практичну сторону керівництва створенням та управлінням даної моделі. Було зазначено, якщо підтримувати  єдиний здоров'яформуючий і здоров'язберігаючий простір школи та активно залучати до цього процесу самих учнів, педагогічний колектив, батьків, громадськість, забезпечувати особистісну зорієнтованість валеологічних знань як способу життя дитини, то в учнів, учителів, батьків буде сформована позитивна мотивація щодо здорового способу життя, потреба в активному підвищенні якості власного здоров'я, що дозволить у цілому підвищити рівень здоров'я школярів і забезпечити свідоме формування його самим учнем.

Вчителі взяли участь в роботі предметних лабораторій.

Вернісаж 2013 року для нас виявився цікавим і корисним, сприяв зросту професійної майстерності педагогів.

Вітаємо педагогічних працівників Харківської гімназії №55, які були нагороджені дипломами управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради  за оригінальність, творчий пошук, теоретичну і практичну цінність матеріалів, які вони представили на виставку-презентацію:

Коваленко Олександру Василівну, учителя хімії

Зеленкову Ірину Олександрівну, учителя англійської мови