Засідання районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів

29 лют. 2024
29 лютого 2024 року в онлайн форматі на платформі zoom, відбулось чергове засідання районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів. Під час зустрічі було розглянуто питання: "Як виховувати почуття патріотизму у молодших школярів за допомогою книжок". Завідувач бібліотеки Харківського ліцею 107 Мельникова Марина Олексіївна ознайомила присутніх з нормативними документами з національно-патріотичного виховання у воєнний час, Шевцова Наталя Вікторівна, завідувач бібліотеки Харківського ліцею № 100 поділилась досвідом роботи з національно-патріотичного виховання молодших школярів на практиці шкільної бібліотеки. Також на заході була присутня Животова Лариса Вікторівна, завідувач дитячої бібліотеки-філії № 3 Київського району, вона розповіла про форми роботи з виховання національно-патріотичного виховання, можливі заходи та онлайн-екскурсії з даної тематики. Наприкінці заходу, Нестеренко Ірина Олегівна, методист, який опікується даним питанням, підвела підсумки зустрічі та обговорила плани заходів для розвитку національно-патріотичного виховання у школярів. Засідання пройшло в конструктивній, доброзичливій атмосфері.

Під час зустрічі було розглянуто питання: "Як виховувати почуття патріотизму в молодших школярів за допомогою книжок". Крім того, завідувач бібліотеки Харківського ліцею 107 Мельникова Марина Олексіївна ознайомила присутніх з нормативними документами з національно-патріотичного виховання у воєнний час, Шевцова Наталя Вікторівна, завідувач бібліотеки Харківського ліцею № 100 поділилась досвідом роботи з національно-патріотичного виховання молодших школярів на практиці шкільної бібліотеки. Також на заході була присутня Животова Лариса Вікторівна, завідувач дитячої бібліотеки-філії № 3 Київського району, вона розповіла про форми роботи з виховання національно-патріотичного виховання, можливі заходи та онлайн-екскурсії з даної тематики.

Засідання пройшло в конструктивній, доброзичливій атмосфері.