Колоквіум для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти

29 лют. 2024
29 лютого 2024 року для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти Київського району соціальним педагогом ХЛ № 164 Павленко О.В., у рамках районного методичного об`єднання, було організовано колоквіум на тему: «Шляхи подолання наслідків травматичних інцидентів, та надання психолого-соціальної допомоги в контексті роботи соціального педагога в школі». Соціальні педагоги підвищили рівень обізнаності щодо шляхів подолання наслідків травматичних інцидентів, згадали поняття «стрес», «травматичний стрес», «травматична подія» та інші, розширили знання щодо надання соціально-психологічної допомоги в контексті роботи соціального педагога в школі.