Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад

1 бер. 2024
Вітаємо Воскобойникову Віру, ученицю 10-А класу, яка стала переможцем ІІІ (обласного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та посіла І місце! Вітаємо Мешкова Тимофія, учня 10-А класу, який посів І місце в ІІ (обласному) турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання! Висловлюємо подяку Сухопар Наталі Миколаївні, учителю англійської мови, та Микитченку Леоніду Івановичу, які підготували наших призерів. Бажаємо вчителям і призерам міцного здоров’я, оптимізму, наполегливості та не зупинятися на досягнутому!

Вітаємо Воскобойникову Віру, ученицю 10-А класу, яка стала переможцем ІІІ (обласного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та посіла І місце!  Вітаємо Мешкова Тимофія, учня 10-А класу, який посів І місце в ІІ (обласному) турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання!